Odzież wizerunkowa

Bluza z długim rękawem

kod produktu: 007

Kolejny nowy produkt w  naszej ofercie, który okazał się absolutnym hitem i szybko zyskał uznanie w oczach naszych Klientów. Bluza bawełniana z długim rękawem podobnie jak koszulka typu Cutted to łącznie wysokiej jakości bawełnianego materiału z trwałym, niespieralnym nadrukiem.  Tworząc kolekcje bawełnianą mieliśmy na uwadze przede wszystkim jej wyjątkowość. Każdy z naszych Klientów, który zdecyduje się na ten model bluzy będzie miał dowolność w łączeniu kolorów bawełny.

 

Najważniejsze cechy:

 • Trwały,niespieralny zadruk.
 • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.
 • Wysokiej jakości bawełniany materiał  od polskiego producenta.
 • Możliwość łączenie kilku kolorów bawełny.
 • W pełni oddychający materiał.
 • Bluza bez zamka oraz kaptura.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego