Odzież wizerunkowa

Koszulka Bawełniana (classic)

kod produktu: 005

Koszulka bawełniana Classic to również jeden z produktów, o który rozszerzyliśmy swoją ofertę. Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów wykonujemy nadruki  na koszulkach szytych od podstaw w naszej szwalni.  Delikatny, bardzo dobrze dobrany materiał pozwala wyróżnić nasz produkt na tle innych. Pozostawiamy naszym Klientom do wyboru różne możliwości zadruku: DTG, SITODRUK, FOLIA FLEX oraz  FLOCK.

Najważniejsze cechy:

  • Bawełniany w pełni oddychający materiał.
  • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.
  • Możliwość wyboru różniej technologii nadruku.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego