Odzież wizerunkowa

Koszulka Bawełniana (cutted)

kod produktu: 004

Prawdziwy hit ostatnich miesięcy. To produkt, który stworzyliśmy aby w naszej bogatej ofercie każdy znalazł coś dla siebie. Nie wątpliwie koszulka bawełniana Cutted jest tego bardzo dobrym przykładem.  Łączenie bawełnianego materiału z trwałym nadrukiem to coś czego na runku jeszcze nie było.  Różne warianty kolorystyki materiałów bawełnianych pozwalają nam zszyć od podstaw koszulkę wedle indywidualnego projektu wykonanego dla Klienta. Każda koszulka szyta jest od postaw w naszej szwalni, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się ograniczać w pomysłach a my stworzymy dla nich wyjątkową  i jedyną w swoim rodzaju odzież.

 

Najważniejsze cechy:

 • Trwały, niespieralny nadruk.
 • Wykonana z delikatnego bawełnianego materiału.
 • Możliwość łączenie kilku kolorów bawełny.
 • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego