Odzież wizerunkowa

Koszulka Polo

kod produktu: 006

Koszulka Polo wykonana została z najwyżej jakości poliestrowego materiału. Koszulka ta charakteryzuje się klasycznym delikatnym kołnierzykiem zapinanym na trzy guziki, który nadaje  elegancji. Klasyczny krój przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ten model koszulki cieszy się dużym uznaniem wśród teamów żużlowych oraz firm dla których wizerunek pracowników oraz zawodników odgrywa znaczącą rolę.

Najważniejsze cechy:

  • Możliwość pełnego zadruku.
  • Oddychający, delikatny materiał z właściwościami odprowadzającymi pot na zewnątrz.
  • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego