Odzież wizerunkowa

Koszulka termoaktywna

kod produktu: 013

Naszą koszulkę termoaktywną doceni każdy sportowiec. Swoje zastosowanie znalazła wśród biegaczy, rowerzystów oraz żużlowców. Idealna również do treningów siłowych.  Specjalna konstrukcja materiału pozwala na szybkie odprowadzenie potu na zewnątrz zapewniając przy tym wentylację skóry.

Wykonana z elastycznego materiału, który zapewnia maksymalną swobodę ruchów dopasowując się jednocześnie do każdego typu sylwetki.

 

Najważniejsze cechy:

 • Możliwość pełnej sublimacji.
 • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.
 • Elastyczny materiał.
 • Odprowadza wilgoć na zewnątrz oraz zapewnia wentylacje.
 • Do wyboru modele : długi rękaw, krótki, bez rękawów.
 • Do wyboru: model ze stójką lub bez.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego