Odzież wizerunkowa

Kurtka Softshell PREMIUM

kod produktu: 011

Kurtka Premium to produkt nad którym pracowaliśmy naprawdę długo. Delikatny miękki materiał,który został dobrany specjalnie dla tego modelu spowodował,że zaufali mu najlepsi.Boczne panele kurtki zostały wykonane z elastycznego materiału dzięki czemu odczuwalna jest maksymalna swoboda ruchów.Jeśli jesteś zwolennikiem dobrej jakości i jednocześnie stawiasz na komfort i wygodę Kurtka Premium jest właśnie dla Ciebie.

 

Najważniejsze cechy:

  • Krój dopasowany do każdego rodzaju sylwetki.
  • Możliwość pełnego zadruku.
  • Boczne panele kurtki wykonane z elastycznego materiału.
  • Rękawy oraz dół kurtki wykończony ściągaczem.
  • Możliwość wersji z kapturem.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego