Odzież wizerunkowa

Łapopoduszki

kod produktu: 018

Fani sportu żużlowego bardzo dobrze wiedzą,że jeżeli na stadion to tylko z łapopoduszką. Absolutny hit ostatnich lat, który fantastycznie przyjął się w sklepach kibica.  Miękka poduszka w kształcie łapy w pełni sublimowana z obu stron.  Idealna  nie tylko dla najmłodszych kibiców czarnego sportu. Swoje zastosowanie znalazła również jako gadżet firmowy dla przedsiębiorstw.

Najważniejsze cechy:

 • Możliwość pełnej sublimacji z obu stron.
 • Miękkie wyplenienie łapo-poduszki.
 • Otwór na rękę dla najmłodszych.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego