Odzież wizerunkowa

Szaliki

kod produktu: 021

Kolejny kibicowski gadżet, który znajduje się w naszej ofercie to szalik sublimowany dostępny również w wersji bawełnianej. Pozostawiamy pełną dowolność co do jego rozmiaru.  Idealny nie tylko podczas kibicowania ale również świetnie spełniający swoją funkcję podczas codziennego użytku.

 

Najważniejsze cechy:

  • Możliwość pełnego zadruku.
  • Dwa rodzaje materiału (bawełna, 100% poliester)
  • Materiał delikatny, nie podrażniający skóry.
  • Dostępność różnych rozmiarów.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego