T-shirt (full-print)

kod produktu: 001

Start / Offer / T-shirts / T-shirt (full-print)

T-shirt type is very popular among our customers. Its classic cut allows for versatile use – it is perfect for image clothing and more.

Sizes

Key features

  • Possibility of full printing
  • Fast moisture absorption time
  • Short drying time
  • Provides very good air circulation
  • Can be made in different material variants
  • Cut to fit any body type
  • Available in women's, men's, children's sizes

Description:

This T-shirt model represents one of the flagship offerings of the Sportgang Sportswear brand. Its classic cut perfectly adapts to different body types, which makes it extremely popular among our customers.

We offer several different types of materials, perfectly suited to this particular model. We suggest using both Polish and Italian knitted fabrics. The T-shirt is available in children’s, women’s and men’s versions, which allows us to meet the diverse needs of our customers.

Thanks to the advanced production process, the T-shirt is distinguished by its extraordinary durability, and also allows to apply graphics according to the customer’s preferences. The materials used effectively wick away moisture to the outside of the T-shirt, guaranteeing full freedom of movement. Thus, our products combine functionality with aesthetics, meeting the expectations of even the most demanding customers.

Clients feedback

“O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.”

Bartosz Zmarzlik/GESS

“Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca”

Patryk Dudek

Duzers Team

 

„Sportgang to nie tylko wysokiej jakości odzież, to pełna profesjonalizmu obsługa na każdym etapie zamówienia. Kooperując z nimi, wiesz, że dobrze trafiłeś”

JORGE FIREWORKS

” Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym. “

Rafał Dobrowolski

Unia Leszno S. S. A.

“Od momentu, kiedy nawiązaliśmy współpracę z firmą Sportgang Sportwear, nasze oczekiwania zawsze zostały bardzo pozytywnie spełnione.

SportGang to firma, która nie tylko dostarcza wyjątkowe projekty koszulek, ale także oddaje serce i duszę w każdy z nich. Ich podejście do współpracy jest godne podziwu, a jakość materiałów i wykonanie jest absolutnie rewelacyjne.

Jesteśmy wdzięczni za niezawodność, którą SportGang wykazuje od samego początku naszej współpracy. Nigdy nas nie zawiedli, zawsze dostarczając koszulki dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Ich zaangażowanie w zapewnienie najlepszych produktów dla naszej firmy jest nieocenione.

Dzięki SportGang mamy nie tylko fantastyczne koszulki, ale także budujemy trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Z radością polecamy tę firmę każdemu, kto szuka nie tylko doskonałych produktów, ale także partnerskiej współpracy opartej na profesjonalizmie i pasji.

Jesteśmy absolutnie zadowoleni ze współpracy z SportGang i z pewnością będziemy do nich wracać za każdym razem, gdy będziemy potrzebować kolejnej partii wyjątkowych koszulek. Dziękujemy za wszystko, co robicie nie tylko dla naszej firmy ale również dla naszych wymyślnych, prywatnych projektów.”

Bracia Rodzeń

BRACIA RODZEŃ

Contact with us !

NIP: 697-19-93-544

BZWBK: 98 1090 2125 0000 0001 3599 9820