O nas

Sportgang Sportstwear

Jesteśmy firmą produkująca profesjonalną odzież sportową oraz wizerunkową. Siedziba naszej firmy mieści się w Lesznie (woj. Wielkopolskie).

Od lat z sukcesami współpracujemy między innymi z najlepszymi klubami żużlowymi takimi jak Unia Leszno czy Włókniarz Częstochowa. Zaufali nam również światowej klasy zawodnicy żużlowi.Lata doświadczenia w produkcji odzieży pozwoliły nam na stworzenie produktów najwyższej jakości. Wysokiej jakości materiały z jakich szyta jest nasza odzież w większości pochodzą od włoskich producentów.

Jeżeli dla Ciebie, Twojego teamu lub firmy najważniejsza jest jakość, profesjonalna obsługa oraz terminowość w realizacji zleceń Sportgang to Twój najlepszy wybór.

Sportgang to nie tylko odzież wizerunkowa. Swoje produkty kierujemy również do innych dyscyplin sportowych takich jak kolarstwo w którym to mamy już ponad 20 letnie doświadczenie.Oferujemy kompleksową opiekę grafika w zakresie tworzenia produktów Twojej odzieży.

Skontaktuj się z nami i spraw aby Twoja odzież była wyjątkowa!

 

 

Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego