Odzież wizerunkowa

Komplety dla Pań

kod produktu: 014

Komplety dla podprowadzających oraz hostess to coś w czym  czujemy się również bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie żużla pozwoliło nam dopasować oraz stworzyć unikatowe modele dla Pań.

W swojej ofercie posiadamy do wyboru kilka różnych modeli dzięki czemu z całą pewnością kluby żużlowe oraz firmy wybiorą coś dla siebie. Stawiamy przede wszystkim na komfort i wygodę Pań jednocześnie nie zapominając o miłym dla ciała materiale. Dzięki użyciu wysokiej jakości dzianin Panie czują się w naszych strojach jak w drugiej skórze.

Wizerunek Twojej firmy jest dla nas priorytetem!

 

Najważniejsze cechy:

  • Do wyboru kilka różnych modeli.
  • Wysokiej jakości materiał nie podrażniający ciała.
  • Możliwość pełnej sublimacji.
  • Komplety dopasowane do sylwetki Pań.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego