Odzież wizerunkowa

Komplety dla Pań

kod produktu: 014

Komplety dla podprowadzających oraz hostess to coś w czym  czujemy się również bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie żużla pozwoliło nam dopasować oraz stworzyć unikatowe modele dla Pań.

W swojej ofercie posiadamy do wyboru kilka różnych modeli dzięki czemu z całą pewnością kluby żużlowe oraz firmy wybiorą coś dla siebie. Stawiamy przede wszystkim na komfort i wygodę Pań jednocześnie nie zapominając o miłym dla ciała materiale. Dzięki użyciu wysokiej jakości dzianin Panie czują się w naszych strojach jak w drugiej skórze.

Wizerunek Twojej firmy jest dla nas priorytetem!

Najważniejsze cechy:

 • Do wyboru kilka różnych modeli.
 • Wysokiej jakości materiał nie podrażniający ciała.
 • Możliwość pełnej sublimacji.
 • Komplety dopasowane do sylwetki Pań.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego