Odzież wizerunkowa

Koszulka T-Shirt (CLASSIC)

kod produktu: 002

Opis

Koszulka T-Shirt wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji cechuje ją niezwykła wytrzymałość oraz  możliwość naniesienia grafiki zgodnie z wytycznymi klienta. Użyte materiały skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz koszulki oraz zapewniają pełną swobodę ruchów.

 

Możliwość wykonania koszulki w różnych wariantach materiałowych.

Cechy

 • Materiał: Kol-Sport Dry + apretura (najpopularniejszy)
 • Pełne możliwości zadruku
 • Szybki czas wchłaniania wilgoci
 • Krótki czas suszenia
 • Przewiewna

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego