Odzież wizerunkowa

Koszulka T-Shirt (CLASSIC)

kod produktu: 002

Opis

Koszulka T-Shirt wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji cechuje ją niezwykła wytrzymałość oraz  możliwość naniesienia grafiki zgodnie z wytycznymi klienta. Użyte materiały skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz koszulki oraz zapewniają pełną swobodę ruchów.

 

Możliwość wykonania koszulki w różnych wariantach materiałowych.

Cechy

  • Materiał: Kol-Sport Dry + apretura (najpopularniejszy)
  • Pełne możliwości zadruku
  • Szybki czas wchłaniania wilgoci
  • Krótki czas suszenia
  • Przewiewna

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego