Odzież wizerunkowa

Koszulka T-Shirt PRO

kod produktu: 003

Koszulka T-Shirt PRO to jeden z najnowszych produktów w naszej ofercie. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów a tym samym dbając o ich wizerunek stworzyliśmy koszulkę techniczną z wysokiej jakości materiałów, która świetnie sprawdza się również podczas aktywności fizycznej.  Boczne panele koszulki zostały wykonane z delikatniej siateczki dzięki czemu znakomicie odprowadzają pot na zewnątrz tym samym zapewniając bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

Najważniejsze cechy:

  • Możliwość pełnego zadruku.
  • Boczna panele wykonane z sublimowanej siateczki.
  • Krój dopasowany do każdego typu sylwetki.
  • Delikatny, oddychający materiał.

Formularz zamówienia


Nasi klienci

O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

Bartosz Zmarzlik / GESS

Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

Patryk Dudek

Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

Unia Leszno

Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

Martin Vaculik

Kontakt

Zapraszamy na dobrą kawę

do kontaktu mailowego