Odzież wizerunkowa

Poduszka

kod produktu: 020

Poduszka typu jasiek w pełni sublimowana z obu stron to gadżet który cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów ale także kibiców klubów żużlowych czy zawodników.  Dzięki zaawansowanej technologi sublimacyjnej gwarantujemy wysoką jakość nadruku oraz nasycenia kolorów.

Najważniejsze cechy:

 • Możliwość pełnego, dwustronnego zadruku.
 • Poszewka odpinana na zamek.
 • Możliwość różnych rozmiarów poduszki.

Formularz zamówienia


  Nasi klienci

  O firmie Sportgang można napisać wiele dobrego, ale to co najważniejsze dla nas to elastyczność, realne terminy realizacji, zaangażowanie i jakość produktów.

  Bartosz Zmarzlik / GESS

  Firma oferuje doskonałą i funkcjonalną odzież wizerunkową, projektowaną i sublimowaną od początku pod mój design, która z powodzeniem służy mi podczas treningów, mojemu teamowi podczas pracy, a kibicom w trakcie kibicowania. Polecam z całego serca.

  Patryk Dudek

  Zawsze możemy liczyć na ciekawe i innowacyjne pomysły, które wspólnie wdrażamy. Wysoka jakość i pełen profesjonalizm tak w skrócie możemy mówić o naszym Sponsorze Technicznym.

  Unia Leszno

  Wspaniała marka – polecam wszystkim i jestem od niej wręcz uzależniony. Szybka realizacja zamówienia, super jakość ubrań, miła i pomocna obsługa.

  Martin Vaculik

  Kontakt

  Zapraszamy na dobrą kawę

  do kontaktu mailowego